FLEXDOG JE

KATALÓG
TENISIEK.

About Flexdog
Tvoríme úzko zameraný katalóg tenisiek, v ktorom sú značky, modely aj produkty kurátorované naším tímom. Pre návštevníkov FlexDogu vyberáme iba tenisky, obchody a obsah, ktorý baví aj nás samotných. Retailerom aj značkám privádzame zákazníkov, ktorí majú tenisky naozaj radi.
Naším cieľom je vytvoriť z FlexDogu platformu, kde sa stretávajú ľudia, ktorí sa bez tenisiek nezaobídu. Na jednom mieste ukazujeme ponuku top retailerov a vybraných resellerov. Spoločne nás tu čakajú releases najhorúcejších modelov svetových značiek, a zároveň kurátorovaná ponuka obľúbených everyday sneakers.
Hneď od spustenia vyberáme našich partnerov starostlivo, aby vždy odpovedali nášmu smeru a pohľadu na sneaker game. Dbáme na jednoduchosť nákupu, transparentnosť, rýchlosť aj kvalitu produktu. chceme na jednom mieste spájať retailerov a resellerov. Dôležitá je pre nás ich vášeň pre tenisky, ktorú s nami chcú zdieľať.
FlexDog sme založili v roku 2020. Hneď od začiatku sme sa vrhli po hlave na prepájanie technologického a teniskového sveta. Skúsenosti máme z oboch dvoch svetov a vďaka nim chceme priniesť zákazníkom službu, ktorá zjednoduší nákup ich obľúbených tenisiek. Teraz v Českej republike, čoskoro po celej Európe.

Firemné údaje

FlexDog s.r.o.
Mánesova 917/28, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Česká republika
IČ 09529128
DIČ CZ09529128

Chcete sa stať naším partnerom?

Kontaktujte nás