Je FlexDog obchod?

FlexDog je vyhľadávač a katalóg tenisiek. Prepájame obchody z celého sveta tak, aby sme zákazníkovi čo najviac zjednodušili cestu k jeho vysnívanému páru tenisiek a topánok vo vybranej veľkosti. Aktuálne u nás nájdete tenisky týchto značiek.

S kým spolupracujete?

Na výbere obchodných partnerov si dávame záležať. Všetky obchody, ktoré na FlexDogu nájdete, sú starostlivo vybrané a overené naším tímom. Zameriavame sa na obchody so zaujímavou ponukou tenisiek a dobrým servisom. Spolupracujeme ako s globálnymi hráčmi, tak malými lokálnymi eshopy.

Ako nakúpiť na FlexDog?

Nie sme obchod, nakúpiť sa u nás teda nedá. Sme online katalog tenisiek, kde nájdete ako čerstvé novinky, tak tenisiek evergreeny obľúbených aj menej známych značiek. Ak je vybraný model vo vašej veľkosti dostupný u niektorého z našich partnerov, nájdete u ponuky tlačidlo, ktoré vás nasmeruje priamo do e-shopu.

Čo mám robiť pre výmenu či vrátenie tovaru?

Pre výmenu či vrátenie tovaru alebo akékoľvek ďalšie informácie ohľadom objednávky kontaktujte prosím obchod, u ktorého ste bola objednávka uzavretá.

Môže sa stať, že na partnerskom e-shopu nie je dostupná moja veľkosť?

Áno, bohužiaľ sa to stať môže. Robíme všetko preto, aby to tak bolo výnimočne a dáta z partnerských e-shopov aktualizujeme niekoľkokrát denne.

Je FlexDog na používanie zadarmo?

Áno, FlexDog je zdarma pre každého.