Obľúbené modely
Air Force 1Nike ShoxAir Jordan 1Air Jordan 4 Retroadidas Sambaadidas Campus 00sadidas SL 72adidas Superstaradidas GazelleNike CortezAir MaxAir Max PlusDunk LowNew Balance 9060New Balance 550Birkenstock BostonBirkenstock ArizonaConverse Chuck 70Vans Knu Skooladidas Originals Stan Smith

Tento produkt je momentálne vypredaný.
V roku 1984 vytvoril dizajnér Jacques Chassaing basketbalovú obuv prispôsobenú potrebám rôznych hráčov a pridal suchý zips cez členok pre maximálnu stabilitu. Vtedy ich nosil dokonca aj Michael Jordan! Dnes je ich silueta klasickou pripomienkou 80. rokov. Jedným z charakteristických znakov modelu adidas Forum je jeho jedinečný systém remienkov. Obuv je vybavená popruhmi na členok, ktoré poskytujú dodatočnú podporu a stabilitu počas basketbalových zápasov. Popruhy sa dajú nosiť rôznymi spôsobmi, čo umožňuje prispôsobiť si ich. Vďaka svojej pretrvávajúcej popularite vydala spoločnosť adidas Originals rôzne retro verzie modelu Forum, ktoré umožňujú novým generáciám spoznať túto kultovú tenisku. Retro vydania často kopírujú pôvodné dizajny a farebné prevedenia, čím zachytávajú nostalgiu 80. rokov. Obuv sa dodáva v rôznych verziách - adidas Forum Low, Mid a High. Rovnako ako väčšina tenisiek adidas, aj model Forum je vybavený ikonickou značkou troch prúžkov na bokoch. Tieto pruhy sú celosvetovo uznávané ako symbol kvality a dedičstva značky adidas.
Keď sa adidas rozhodol spojiť sily s dizajnérom Yohji Yamamotom, vznikla vôbec prvá športová topánka v luxusnom dizajne. Dnes tak bežná a vyhľadávaná kombinácia. Yamamoto je veľmi úspešný dizajnér, z ktorého talentu čerpá napr. Hermés alebo Elton John. Progresívny prístup pri vytváraní vzhľadu celých kolekcií spolu s know how firmy adidas, vytvára jedinečný štýl plný prekvapivej elegancie. Spolupráca začala v októbri 2002. Názov kombinuje Y ako Yamamoto a číslo 3 pre „tri pruhy“– ochrannú známku adidas.
Mohlo by sa ti páčiť