Prihlásenie
Nike

Premium Goods x Air Force 1 Low "Tan"

Nike

Premium Goods x Air Force 1 Low "Tan"

Klekt

Doprava 18 €
Tento produkt je momentálne vypredaný.
Zobraziť podobné produkty

Nike Premium Goods x Air Force 1 Low "Tan"

A menswear boutique from Houston collaborating with a sneaker giant from Oregon? Count us in! Premium Goods x Nike designers chose the one sneaker to rule them all - the Air Force 1 Low. Similar to its sister colourway, “The Sophia” version covers the Swooshes and the heel tab in beads with down to earth tones. The upper features quilted mid-panel and luxurious leather bathed in tasteful looking shades of cream and black, while the midsole is tan. Premium Goods logos are present in red on the tongue tabs, insoles and the box, which is a piece of art by itself. We also have to highlight the rope like laces with gold accents. To keep up with the latest drops, check out our release calendar to see what other Nike sneakers are coming out.

Air Force 1 Low

V roku 1982 sa Bruce Kilgore (designér) rozhodol navrhnúť basketbalovú topánku, ktorá bude svojim designom vyčnievať. Ako prvá teda použil Air technológiu u sneakers na basketbal. Pridal dnes tak známe kolečko – kruhový vzor na podrážku, ktorá fixuje špičku nohy pevne do ihriska pre dokonalý pivot. Mimo iné. Pribudol taktiež slávny “ankle strap” – pásik cez kotník na suchý zip pre pevné utiahnutie topánky, ktorý do určitej miery, čo sa vzhľadu topánok týka, polarizoval spoločnosť. 

Nike

Nike ponúka skvelý dizajn v kombinácii s inovatívnymi technológiami. Aj vďaka tomu sa jedná o najobľúbenejšiu športovú značku na svete, ktorá preukázala svoju kultúrnu relevanciu. Modely Air Force, Dunk alebo Cortez sú totiž historickými míľnikmi v sneaker svete.