Prihlásenie
adidas Performance

UltraBOOST 1.0 W

adidas Performance

UltraBOOST 1.0 W

Vyber si svoju veľkosť

EUR

UK

US

CM

38

38 ⅔

39 ⅓

40

40 ⅔

41 ⅓

42

42 ⅔

43 ⅓

44

adidas Performance UltraBOOST 1.0 W

Comeback to the roots, the one sneaker model that started a whole line of awesome and sough after shoes. Adidas Ultraboosts came a long way since their original release, they got many makeovers and got a lot of upgrades. But after all those years, sneakerheads started to miss the first ones, which were sold out in seconds in their prime. And no wonder, you got the sleek sporty silhouette, the comfy upper that will mold to you foot like a sock, the durable Continental outsole and the legendary Boost technology, that will provide heavenly comfort with each step. Get a piece of history for yourself, the glorious adidas UltraBOOST 1.0 awaits. To keep up with the latest drops, check out our release calendar to see what other Nike sneakers are coming out.

UltraBOOST

Pár tenisiek so skvelými výsledkami, ktorý vyzerá dobre. Technológia Boost dokonale uchováva a vracia energiu. Torsion System zase nohu v topánke spevní. Univerzálny bežecké topánky, ktoré svojou technológiou oslovujú väčšinu športovcov a zároveň sa vďaka svojmu vzhľadu prepracovali až do ulíc ako súčasť neformálnych outfitov.

adidas Performance

<Slávna spoločnosť s troma pruhmi je osvedčenou európskou jednotkou, ktorá udáva smer vo svete športového vybavenia. Často spolupracuje s umelcami a tiež sa sústreďuje na inovácie technológií, hlavne pre tvoj lepší športový výkon. Za zmienku stojí určite bežecká divízia adidas, ktorá často využíva prielomové technológie tlmenia došľapu, tzv. BOOST.