The Streets

The Streets je Mekka basketbalu. Tu nájdete všetko od profi vybavenia, cez dresy až po retro Jordany. Sneakers Nike SB a streetwear fashion sú samozrejme tiež neoddeliteľnou súčasťou tohto česko-slovenský retailu.

The Streets vznikol z lásky k basketbalu, teniskám a hudbe v roku 2006 na Slovensku pod menom AND1. Počas rokov prešli niekoľkými zmenami, rebrandingmi a zlúčením s rovnako zmýšľajúcimi partnermi na trhu. Tiež expandovali za hranice a otvorili pobočku v Prahe, ktorú poznáš pod názvom Senovážná 6. Jedná sa o tretí retail store po Bratislave a Košiciach.

Značka dnes okrem ponuky najnovších kolekcií od veľkých značiek ako Nike alebo The North Face, sústredí veľkú časť svojej energie do budovania a udržiavania komunity, ktorú spája šport, hudba a urban lifestyle. Spolupracujú s influencermi ako Yzomandias, Niktendo, Separ, Kontrafakt alebo Rest. Okrem eventov, vďaka ktorým sa môžu ich fanúšikovia prepájať, tiež dlhodobo šíria myšlienku #bepartofit. "Nechceme nikoho nechať sedieť v kúte, bez kamarátov a rodiny. Chceme dať každému možnosť stať sa členom The Streets. Byť súčasťou rodiny, kde sa medzi sebou každý rešpektuje bez rozdielu národnosti, alebo sociálnych pomerov, z ktorých prichádza. BE PART OF IT. "

Chceme dát každému možnost stát se členem THE STREETS.

TheStreets
The Streets Praha
The Streets Praha

Martinská 2, Praha

736519626

The Streets Bratislava
The Streets Bratislava

Šancová 3, Bratislava

+421948550605

The Streets Košice
The Streets Košice

Kukučínova 2, Košice

+421948114159