Nenechaj si ujsť tie najlepšie dealy a najnovšie tenisky na trhu tak, ako ďalších 20 000 používateľov na FlexDogu.

The Streets

The Streets je Mekka basketbalu. Tu nájdete všetko od profi vybavenia, cez dresy až po retro Jordany. Sneakers Nike SB a streetwear fashion sú samozrejme tiež neoddeliteľnou súčasťou tohto česko-slovenský retailu.

The Streets vznikol z lásky k basketbalu, teniskám a hudbe v roku 2006 na Slovensku pod menom AND1. Počas rokov prešli niekoľkými zmenami, rebrandingmi a zlúčením s rovnako zmýšľajúcimi partnermi na trhu. Tiež expandovali za hranice a otvorili pobočku v Prahe, ktorú poznáš pod názvom Senovážná 6. Jedná sa o tretí retail store po Bratislave a Košiciach.

Značka dnes okrem ponuky najnovších kolekcií od veľkých značiek ako Nike alebo The North Face, sústredí veľkú časť svojej energie do budovania a udržiavania komunity, ktorú spája šport, hudba a urban lifestyle. Spolupracujú s influencermi ako Yzomandias, Niktendo, Separ, Kontrafakt alebo Rest. Okrem eventov, vďaka ktorým sa môžu ich fanúšikovia prepájať, tiež dlhodobo šíria myšlienku #bepartofit. "Nechceme nikoho nechať sedieť v kúte, bez kamarátov a rodiny. Chceme dať každému možnosť stať sa členom The Streets. Byť súčasťou rodiny, kde sa medzi sebou každý rešpektuje bez rozdielu národnosti, alebo sociálnych pomerov, z ktorých prichádza. BE PART OF IT. "

Chceme dát každému možnost stát se členem THE STREETS.

TheStreets
The Streets Praha
The Streets Praha

Martinská 2, Praha

736519626

The Streets Bratislava
The Streets Bratislava

Šancová 3, Bratislava

+421948550605

The Streets Košice
The Streets Košice

Kukučínova 2, Košice

+421948114159