Prihlásenie

Jordan Queens

Queens je česká značka motajúca sa od svojho vzniku okolo streetwear módy a všetkého ostatného, čo sa k nej viaže - urban lifestyle, graffiti a hudba.

Scrolluj dole

Jordan

Spolupráca medzi Nike a Michaelom Jordanom začala v roku 1984. Táto americká značka spustila teniskový fenomén. Brand, ktorý obohacuje sneaker game o tie najžiadanejšie modely vôbec. Na tých základných sa postupne podpísali najžiarivejšie mená dizajnu: Peter Moore, Bruce Kilgore a Tinker Hatfield. Pre väčšinu sneakerheads sú Air Jordan grálom. S každým novým releasom sa vytvoria pred obchodmi dlhé rady nedočkavých fanúšikov a ceny týchto párov na sekundárnom trhu dosahujú rekordy.

Najžiadanejšie a najviac cenené tenisky

Basketbalové tenisky Air Jordan 1 vyšli prvýkrát v roku 1985 a už vtedy to bol hit. Sú také obľúbené, že je takmer nemožné ich zohnať inde, než na sekundárnom trhu z tzv. resellu. Veľmi žiadaná je OG farebná kombinácia "Bred" alebo Off-White páry z kolaba s dizajnérom Virgilom Ablohom. Cena každého páru dokáže dosiahnuť naozaj vysoko vďaka popularite, ale aj pre svoju prémiovosť. Jordan 1 sú skvelé sneakers, v ktorých sa budeš cítiť prémiovo aj ty.

50%

1 z 2