Popname

Ponúka trochu od oboch. Rozmaznávajú si limitovanej kolekcie spolu s rokmi preverenými klasikami, bez ktorých sa nezaobíde žiadny správny skejter.

OPNAME je český skateshop zo Sedlčan, ktorým zostal verný dodnes. Ich "signature" je však široká ponuka top modelov z radu Nike Skateboarding. V ponuke nájdeš okrem iného limitovanej dosky od značky Palace, ale tiež vlastné apparel od POPNAME.

V Čechách fungujú od roku 2009, dnes už ale dodávajú aj na Slovensko a web je aj anglické mutácii. Okrem perfektné selekcie Nike SB sa POPNAME dostáva aj k Quickstrike edíciám modelov Dunk SB a ďalších. Okrem  Nike SB tu nájdeš aj to najlepšie z Vans sneakers. Listovať môžeš tiež limitovanými edíciami napr. Od značky Stüsy alebo objavovať úplne nové kolekcie od malých a nie tak známych brandov, ktoré pre teba chlapci zo Sedlčan objavujú.

Popname podporuje svojich priateľov, ktorí patria do skatové komunity a sponzoruje je Apparelom, ale aj vybavením ako sú fošne, trucky alebo kolieska. Jedná sa o skejtry Marka Kocák, Romana Lišivku, Kuba Kríža, Honzu Roušal, Davida Bechyněho, Daniela Dujsíka a Fanda Havránka. A to sa počíta!

To najlepšie zo skateboardingu.

popname
Popname Shop
Popname Shop

Zahradní 1242, Sedlčany

773676280