DefShop

Defshop tím si zo svojej centrály v Berlíne kladie za cieľ prinášať vám tie najviac autentické a kultúrne relevantné značky a zážitky.

Defshop sa narodil v roku 2006 v hlavnom meste pohody, v Berlíne. Od svojho vzniku sa Defshop podieľal na rozvoji hip hopu v Nemecku a Európe. Defshop je hlboko ukotvený v uliciach, hip hope a anti-kultúre mainstreamu. Dá sa povedať, že Defshop nie je marketingový konštrukt: DefShop je ulica!

Defshop bol vždy na čele streetwearu, s veľmi silnou a lojálnou komunitou. Prináša značky ako New Era, Dickies, Rocawear, Ecko Unltd. atď a slávnej značky tenisiek ako NIKE, adidas, PUMA alebo novo ANTA, po NIKE druhú najväčšiu globálnu športovú značku. V poslednej dobe sa Defshop stal veľmi atraktívnym pre luxusné a hype značky, ako sú napríklad Off-White, Balenciaga, Palm Angels a Heron Preston. Predovšetkým je Defshop veľmi hrdý na to, že vám môže ponúknuť svoje vlastné značky hrdinov, od DEF – Definitív Streetwear Cool – cez Dangerous (DNGRS) poháňané silnou anti-, rebelskou a provokatívnou kultúrou, až po cool a easy skate štýl, Just Rhyse a najnovšiu súčasnú punkovú značku Thug Life! /span>

From the Streets for the Streets! 

Footshop
DefShop Berlin - Gesundbrunnen Center OG
DefShop Berlin - Gesundbrunnen Center OG

Badstraße 4, Berlin

03023944058

DefShop Berlin – Spandau Arcaden
DefShop Berlin – Spandau Arcaden

Klosterstraße 3, Berlin

03023944058

DefShop Berlin – Gesundbrunnen Center
DefShop Berlin – Gesundbrunnen Center

UG Badstraße 4, Berlin

03029684411

DefShop Köln – Köln Arcaden Kalker
DefShop Köln – Köln Arcaden Kalker

Hauptstraße 55, Köln 51103

022180089001